Ndryshimi mes inspektimeve të "Milo Qirko"

Jump to navigation Jump to search
227 bytes added ,  3 vjet më parë
Faqe e re: '''Milo''' ose '''Mihal Qirko''' (Boboshticë, 15 gusht 1915) ka qenë nëpunës, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 191...
(Faqe e re: '''Milo''' ose '''Mihal Qirko''' (Boboshticë, 15 gusht 1915) ka qenë nëpunës, partizan dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 191...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user

Menyja e navigimit