Dallime mes rishikimeve të "Thesari (kthjellim)"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1169700 (translate me))
Fjala '''thesar''' është fjalë e përbërë në gjuhën shqipe nga fjala '''thes''' dhe fjala ''ari''':
 
*[[Thesari (send)|Thesari]] - tëtësitërësi gjërash apo sendesh të çmuara
*[[Thesari (film)|Thesari]] - film shqip, prodhim i vitit 1981
*[[Thesari i shtetit]] - pasuria e shtetit,
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve