Dallime mes rishikimeve të "Thesari (send)"

Jump to navigation Jump to search
1.273 bytes added ,  3 vjet më parë
Faqe e re: {{Ky Artikull|Shih: Thesari (kthjellim).}} thumb|Piratët dhe thesari '''Thesari''' (nga {{Lang-la|thesaurusi}}; nga {{Lang-el|θησαυρός}}...
(Faqe e re: {{Ky Artikull|Shih: Thesari (kthjellim).}} thumb|Piratët dhe thesari '''Thesari''' (nga {{Lang-la|thesaurusi}}; nga {{Lang-el|θησαυρός}}...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve