Dallime mes rishikimeve të "Alipashiada"

Jump to navigation Jump to search
948 bytes added ,  3 vjet më parë
Faqe e re: Nëse do t’i referohemi një dokumenti tjetër, pohimeve të këshilltarit më të afërt dhe të besuar të Ali Pashës, Haxhi Shehretit, njeriu që i qëndroi në gjallje, por edhe...
(Faqe e re: Nëse do t’i referohemi një dokumenti tjetër, pohimeve të këshilltarit më të afërt dhe të besuar të Ali Pashës, Haxhi Shehretit, njeriu që i qëndroi në gjallje, por edhe...)
(Pa ndryshime)
112

edits

Menyja e lëvizjeve