Ndryshimi mes inspektimeve të "1358"

Jump to navigation Jump to search
127 bytes added ,  2 vjet më parë
→‎Ngjarje: Shtova përmbajtje.
v (Bot: Migrating 104 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6140 (translate me))
(→‎Ngjarje: Shtova përmbajtje.)
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
== Ngjarje ==
Krijohet principata e [[Gjin Bue Shpata|Gjin Bue Shpatës]] dhe [[Gjon Zenebishti|Gjon Zenebishtit]] me qendër në [[Artë]].
 
== Lindje ==

Menyja e navigimit