Ndryshimi mes inspektimeve të "1358"

Jump to navigation Jump to search
19 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
(→‎Ngjarje: Shtova përmbajtje.)
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
== Ngjarje ==
Krijohet principata[[Despotati ei Artës]] me sundimtar [[Gjin Bue Shpata|Gjin Bue ShpatësShpatën]] dhe [[Gjon Zenebishti|Gjon Zenebishtit]] mee qendër në [[Artë]].
 
== Lindje ==

Menyja e navigimit