Ndryshimi mes inspektimeve të "Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| name = Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës dhe Burimeve Natyrore (BNRN)
| image = [[File:IUCN logo.svg|centre]]
| founded_date = 5 tetor 1948; 69 vjet më parë si BNRN
| type = [[Organizata ndërkombëtare|Organizatë ndërkombëtare]]
| focus = Ruajtja e natyrës

Menyja e navigimit