Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi:Udha"

Jump to navigation Jump to search
U kthye versioni 1881398 i bërë nga Udha (diskutimet) c'ke, mesohu pra, apo eufonia eshte pro-osmane?
(U kthye versioni 1881395 i bërë nga Sallgame (diskutimet) Hatake, mjaft.)
Etiketa: Undo
(U kthye versioni 1881398 i bërë nga Udha (diskutimet) c'ke, mesohu pra, apo eufonia eshte pro-osmane?)
Etiketa: Undo
 
 
Hello. Unë jam Udha, dhe nën shtresën e parë prej formalisti e manieristi të kalbur jam thellë-thellë një vemje e papërmbajtje i krahasueshëm me një amebë, i përndjekur politik në SQwiki. I bllokuar '''pa të drejtë''' më 16 prill për '''tre muaj''' me një akuzë të fabrikuar. Bllokimi i padrejtë dhe odiseja me të cilën u përballa, përveç dëmit që i ka shkaktuar SQwikit në cilësi dhe sasi, i ka shkaktuar edhe dëm në reputacion. Pres kërkimfaljenjë depozitë feçesh nga personi përgjegjës për t'u zhytur dhe të kremtoj të qenët vemje, në mënyrë që të më kthehet një pjesë e besimit dhe vullnetit për redaktim.
 
LAJMËRIM MBI BULETININ E UDHËS.
116

edits

Menyja e lëvizjeve