Dallime mes rishikimeve të "Çeskova"

Jump to navigation Jump to search
121 bytes removed ,  3 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Çeskovë''' është një vendbanim në komunën e [[Komuna e Klinës|Klinës]], [[Kosovë]]. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin '''Çeskaj'''.
<!-- == Gjeografia == -->
== Demografia ==
 
Në Çeskovë familja Morina e familja Berisha
<!-- == Ekonomia == -->
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve