Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Mikullovci11"

Jump to navigation Jump to search
::Më falë po unë kam refernca e sbi pre e kërcëmive që sllavët më bën që do hiqnin Kosovës statusin shtet. Unë kam të drejtë e ju nëse i thoni vetes shqiptar ju lutem më ndihmoni ti ndlaojm së vandalizuari sllavët. Miqësisht [[Përdoruesi:Irvi Hyka|Irvi Hyka]]
 
== Shprehja e kërcnimit ndaj IrvinitIH ==
 
Kur një kërcnim shprehet nga ana e administratorit për tu dalluar nga shqetsimi shprehet edhe arsyeja. Nuk ka çka të vije keq përderisa e kryen punën që ke marr përsipër. Mund të shprehesh një kuptim për gjendjen e personit por jo keqardhje. Dhe më këtë rastë shprehë kuptimin tim për gjendjen tënde si administrator i ri në shoqërin tonë. Urime dhe fatë të mbarë.--[[Përdoruesi:Kurreshtja|Kurreshtja]] 8 Korrik 2010 23:29 (CEST)

Menyja e navigimit