Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

Jump to navigation Jump to search
56 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| owner = <br>Union Distribucion Service Albania (10%)<br>DEM Capital (10%)<br>Union Group (10%)<br>Loresa (30%)<br>E&E Investment (10%)<br>Others (30%)
| num_employees =
| parent = [[Top Media Group Sh.A]]
| divisions =
| footnotes =
Organizimi i kanaleve bëhet sipas tematikës së programeve që ata transmetojnë.
 
Kështu, '''DigitAlb''' ka krijuar 3 kanale që u dedikohen tërësisht fëmijëve dhe adoleshentëve, të cilët përbëjnë edhe një nga pjesët më të vyera të platformës e ku është investuar së tepërmi vit pas viti. Prodhimet origjinale për [[Bang Bang|'''Bang Bang''']], [[Çufo|'''Çufo''']] e [[Junior TV|'''Junior TV''']], me karakter didaktik dhe argëtues e bënë '''DigitAlb''' të jetë “ABC”-ja e gjithë fëmijëve shqiptarë të cilët jetojnë jashtë atdheut.
 
Tre kanale tematikë dedikuar dokumentarit. '''Explorer Shkencë''', '''Explorer Histori''', '''Explorer Natyra''' janë tashmë enciklopedia e gjithsecilit duke ofruar të reja e fakte nga çdo fushë e jetës.
*[[Top Albania Radio]]
*[[Top NEWS]]
*[[T-HD]]
*[[Bang Bang]]
*[[Çufo|Çufo TV]]
*[[Junior TV]]
*[[Dritan Hoxha (gazetar)|Dritan Hoxha]]
*[[Top Channel]]

Menyja e lëvizjeve