Ndryshimi mes inspektimeve të "Jay-Z"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  2 vjet më parë
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar, Dhjetor → dhjetor (2) duke përdorur AWB)
* ''Fade to Black'' (2004)
* ''Made in America'' (2013, documentar)
==ReferncatReferencat==
*http://www.people.com/people/article/0,,20164322,00.html - faqaja e revistes people dhe nje artikull i dedikua Jay-Z se
 
==Web Site==
 

Menyja e navigimit