Dallime mes rishikimeve të "Kryetarët e Bashkive të Shqipërisë"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.6.42 dhe 31.22.51.252) dhe riktheu rishikimin 1027013 nga 80.78.72.220)
|-
| [[Fushë Arrëz]] || [[Ndue Paluca]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
| [[Fushë Krujë]] || [[Ismet Mavriqi]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
| [[Gramsh]] || [[Kastriot Zera]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
| [[Himarë]] || [[Jorgo Goro]] || [[Partia Socialiste e Shqipërisë|PS]]
|-
| [[Kamëz]] || [[Xhelal Mziu|Gjelal Mziu]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
| [[Kavajë]] || [[Refik Rrugeja]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
| [[Korçë]] || [[Niko Peleshi]] || [[Partia Socialiste e Shqipërisë|PS]]
|-
| [[Krujë]] ||Artur [[Lulzim Guni]] Bushi|| [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PDPS]]
|-
| [[Krumë]] || [[Bardhyl Peka]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
| [[Tepelenë]] || [[Sevo Miçi]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
|Tirane
|Lali Eri
|[[Partia Socialiste e Shqipërisë|PS]]
|-
| [[Ura Vajgurore]] || [[Syrja Ormënaj]] || [[Partia Socialiste e Shqipërisë|PS]]
| [[Vau Dejës]] || [[Gjon Marku]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
| [[Vorë]] || [[Fiqiri Ismaili|Fiqo Ismaili]] || [[Partia Demokratike (Shqipëri)|PD]]
|-
|}

Menyja e lëvizjeve