Dallime mes rishikimeve të "Arrëza (Devoll)"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
vNo edit summary
Problematikë kryesore mbetet infrastruktura rrugore që lidh fshatin me rrugët nacionale. Janë 4 km rrugë që lidh Arrzën me Dardhën dhe 9 km rrugë që lidh fshatin me Mirasin, të dyja këto akse të pashtruara dhe me vështirësi për t’u kaluar me makina të ulëta.
 
== Fotogaleri ==
 
== Shih edhe ==

Menyja e lëvizjeve