Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi:ArberH"

Jump to navigation Jump to search
Kam shtuar foto
v (Linke)
(Kam shtuar foto)
[[Skeda:Arber-hitaj-550x309-e1482243696564.jpg|parapamje|Foto]]
Arbër Hitaj është gazetar shqiptar dhe drejtues i emisionit që flet për diplomacinë, ekonominë dhe politikën PASSPORT.<ref>{{Cite news|url=www.google.com|title=Arber|last=Hitaj|first=Arber|date=|work=|access-date=}}</ref>
 
4

edits

Menyja e navigimit