Dallime mes rishikimeve të "Grammy Award"

Jump to navigation Jump to search
49 bytes added ,  2 vjet më parë
shtova permbajtje
(shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Grammy vlen si shpërblimi më i larti për artistët dhe xhiruesit.
 
Shfaqja e këtij shpërblimi transmetohet nga [[CBS]]. Për vitin 2011, ceremonia e ndarjes se çmimeve u mbajt ne "Nokia Theatre".
 
bts is gonna be there y’all nasties better vote
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve