Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Skuzza"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (<code><nowiki>~~~~</nowiki></code>) ose thjesht shtyp butonin [[Skeda:Insert-signature.png]] në fund të mesazhit tënd.
 
Në [[User:{{Skuzza}}|faqen tuaj të {{GENDER:Male{{ROOTPAGENAMESkuzza}}|përdoruesit|përdorueses}}]] ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që [[Wikipedia:Wikipedianët|wikipedianët]]SKUZZA eFatlum tjerëKuliqi(Born on 28 njohimAugust 2000) lehtë.With ENickname këshillueshmeKnown do të qe përdorimi si stampës {{stampa|Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në [[Wikipedia:Harta e wikipedianëve|hartën e wikipedianëve]].as SKUZZA(Scuss)
He is From Kosovo-Albania(Drenica)He Doesn't Give a Fuck about anything He Is Gangsta, Skuzza Went to Primary School "Fehmi Rama" Likoc and High School at "Anton Qetta" Skenderaj.
Skuzza is (Muslim Religion)
With one word He is most Badass person in the World
Height 173Cm
Weight 62Kg
Religion:Muslim
Nationality:Kosovo
] e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{stampa|Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në [[Wikipedia:Harta e wikipedianëve|hartën e wikipedianëve]].
 
Mos harroni të ndryshoni [[Speciale:Preferencat|preferencat]] tuaja.
3

edits

Menyja e lëvizjeve