Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Asllani1"

Jump to navigation Jump to search
→‎Ok: seksion i ri
(Tung)
Etiketa: Zëvendësuar
(→‎Ok: seksion i ri)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
</div>
<br clear="all"/>
 
 
== Ok ==
 
Disa artikuj kan gabime gjuhesore dhe permbajtesor! [[Përdoruesi:Asllani1|Asllani1]] ([[Përdoruesi diskutim:Asllani1|diskutimet]]) 14 nëntor 2018 16:37 (CET)
23

edits

Menyja e lëvizjeve