Dallime mes rishikimeve të "Kmetoci"

Jump to navigation Jump to search
105 bytes added ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketa: përpunim burimi 2017
v
| gjer_g=42 | gjer_m=29 | gjer_s=31 | gjer_dr = N
| gjat_g=21 | gjat_m=31 | gjat_s=40 | gjat_dr = E
}}
}}
[[Skeda:Detal i murit të Kishës në Kmetoc.JPG|parapamje|'''Detal i murit të Kishës në Kmetocit (Gjilan)''']]
'''Kmetoc''' është një fshat i cili shtrihet rreth 7km në verilindje të Gjilanit. Është vendbanim kodrinor dhe fushor i ndarë në lagje.
 

Menyja e lëvizjeve