Ndryshimi mes inspektimeve të "Shigjetari (yjësia)"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Emri latin është '''Sagittarius''' dhe simbolin e ka [[Skeda:Sagittarius.svg|20px]] (♐).
Gjendet mes [[Akrepi (yjësia)|Akrepit]] në përëndim dhe [[Bricjapi (yjësia)|Bricjapit]] në lindje.
 
[[Skeda:Sagittarius IAU.svg|400px|thumb|Shigjetari|center]]

Menyja e navigimit