Ndryshimi mes inspektimeve të "Shigjetari (yjësia)"

Jump to navigation Jump to search
v
v (added Category:Horoskopit using HotCat)
Emri latin është '''Sagittarius''' dhe simbolin e ka [[Skeda:Sagittarius.svg|20px]] (♐).
Gjendet mes [[Akrepi (yjësia)|Akrepit]] në përëndim dhe [[Bricjapi (yjësia)|Bricjapit]] në lindje.
 
[[Kategoria:Horoskopit]]

Menyja e navigimit