Ndryshimi mes inspektimeve të "Leopardi"

Jump to navigation Jump to search
128 bytes added ,  1 vit më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.151) dhe riktheu rishikimin 1890765 nga Punetor i Rregullt5)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
=== Nënllojet ===
 
===HibridëtHibridëte===
Leopardi eshte nje kafshe e cila ushqehet me kafshe barngrenese.
Bishti i leopardit eshte rreth 90m i gjate.
 
Puno:Enxhi Karaj
 
==Karakteristikat==
Anonymous user

Menyja e navigimit