Ndryshimi mes inspektimeve të "Fan Noli"

Jump to navigation Jump to search
23 bytes removed ,  1 vit më parë
v
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.67.178.250) dhe riktheu rishikimin 1923809 nga GrepfrutAroma: Nuk ka burime)
 
{{DEFAULTSORT:Noli, Fan}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1882]]
[[Kategoria:Vdekje 1965]]
[[Kategoria:Politikanë shqiptarë]]
[[Kategoria:Kryeministra të Shqipërisë]]
[[Kategoria:Ministra të Arsimit të Shqipërisë]]
[[Kategoria:Njerëz nga Kolonja]]
[[Kategoria:Diplomatë shqiptarë]]
3.800

edits

Menyja e navigimit