Dallime mes rishikimeve të "Arkitektura islame"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Gabim drejtshrimor)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
=== Kaligrafia ===
 
== Elementet dhe stilit islam ==albi cela tral llalalalal
 
== Referencat ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve