Dallime mes rishikimeve të "Mesjeta"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  2 vjet më parë
→‎Histori: Rregullova gabimet drejtshkrimore
(→‎Histori: Rregullova gabimet drejtshkrimore)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Forma zotëruese ekonomiko - shoqërore e mesjetës ishte [[feudalizmi]].
== Histori ==
Ne mesjete u zhvillua letersia e anonimatit . kjoKjo ka te beje me deshiren qe kishin autoret e asaj kohe per te mos shprehur hapur aftesite e tyre artistike! dhe poetike
 
== Feja ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve