Ndryshimi mes inspektimeve të "1 shkurt"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[1969]] - [[Gabriel Batistuta]], futbollist argjentinas.
* [[1971]] - [[Michael C. Hall]], aktor amerikan.
* 1982 - Robert Bojaj - Gazetar, moderator dhe DJ ne RTV21 - Prishtine, Kosove[[2007]] - [[Dior G. Duraku]], Dijetar, gjeni dhe gamer - Gjakovë
[[2007]] - [[Dior G. Duraku]], Dijetar, gjeni dhe gamer - Gjakovë
 
== Vdekje ==
Anonymous user

Menyja e navigimit