Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Papa Kalisti III,Skënderbeu, Shqipëria dhe Kryqëzata (1455 - 1458)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(ishte "sundimi", por e zevendesova me "prezenca". Ne pergjithesi kemi shume libra si artikuj dhe s'jane gje tjeter vecse reklama, por ky eshte liber historik nga Valentini dhe teper i cmueshem.)
vNo edit summary
[[Skeda:Papa Kalisti III,Skënderbeu, Shqipëria dhe Kryqëzata (1455 - 1458).JPG|thumbparapamje|200px]]
'''Papa Kalisti III, Skënderbeu, Shqipëria dhe Kryqëzata (1455 - 1458)''' Grup Autorësh. Botuesi: Plejad. Faqet e librit 304.
 
 
 
[[Kategoria:Libra shqip]]
[[Kategoria:SkënderbeuHistoriografia e Skënderbeut]]
236

edits