Dallime mes rishikimeve të "Skënderbeu dhe Shqipëria në kohën e tij"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Skënderbeu dhe Shqipëria në kohën e tij''' libër me autor Kasem Biçoku dhe Pavli Haxhillazi (red.). Botuar në Tiranë nga "Botimpex", në vitin 2005. Faqe 277. ISBN 99927-82...)
 
vNo edit summary
 
'''Skënderbeu dhe Shqipëria në kohën e tij''' libër me autor Kasem Biçoku dhe Pavli Haxhillazi (red.). Botuar në Tiranë nga "Botimpex", në vitin 2005. Faqe 277. ISBN 99927-823-9-0
 
 
[[Kategoria:Libra të botuar në 2005]]
[[Kategoria:Libra shqip]]
[[Kategoria:SkënderbeuHistoriografia e Skënderbeut]]
236

edits

Menyja e lëvizjeve