Ndryshimi mes inspektimeve të "Misllodezhda"

Jump to navigation Jump to search
67 bytes removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Fshati pati 131 shtëpi 751 banorë në vitin 2002,është i përbërë nga popullsia shqiptare.<ref name="stat">[http://www.stat.gov.mk/Publikacii/knigaX.pdf Regjistrimi Kombëtar i Maqedonisë, 2002 (sipas etnitetit, gjinisë, përkatësisë fetare, dhe gjuhës)] {{mk}} {{en}}</ref>
 
===== Tabela e popullsisë (2002) =====
 
{| class="wikitable"
Shqiptarë 751 100%
|-
 
! Kombësia !! Banorë !! %
Shqiptar!! 751 !! 100
<!-- == Ekonomia == -->
 

Menyja e navigimit