Dallime mes rishikimeve të "“Gjurmë shqiptare”"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(U kthye versioni 1942249 i bërë nga 89.159.92.51 (diskutimet) do te duhen referenca per keto)
Etiketa: Undo
vNo edit summary
“Gjurmë shqiptare” i televizionit "[[Top Channel]]" me gazetar [[Marin Mema]], është nje cikël reportazhesh përmes të cilëve synohet njohja e historisë dhe e zonave të ndryshme të [[Shqipërisë]]. Një dritare që tregon atë që deri më sot ka qenë e fjetur apo e mbuluar nga harresa e shekujve.<ref>https://www.youtube.com/channel/UCyny-dfYPbE-CjAkzkZqF8A</ref>
 
 

Menyja e lëvizjeve