Dallime mes rishikimeve të "Kripa"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  2 vjet më parë
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 178.175.111.154) dhe riktheu rishikimin 1762974 nga Tytuu)
* Djegiet e lehta të [[lëkurë]]s, në kuzhinë, shërohen më leht po të laget pjesa e djegur dhe të mbulohet me kripë.
 
== DemiDëmi nga kripa e kuzhines ==
Pse kripe himalaje dhe jo kripe deti ?
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve