Ndryshimi mes inspektimeve të "Si qeni n'rrush"

Jump to navigation Jump to search
521 bytes added ,  1 vit më parë
(Shtova informacion)
 
 
==Regjisori dhe ekipi==
* Regjia: Driton Hajredini, Yll Çitaku
* Listo ekipin
* Skenari: Driton Hajredini
* Fotografia: Yll Çitaku, Lulzim Bejta
* Montazhi: Arian Rexhepi
* Muzika: Ilir Bajri
* Zëri: Pëllumb Ballata
* Skenografia: Trim Musliu
* Në Role: Osman Azemi, Mensur Safqiu, Vedat Bajrami, Valina Muçolli, Lulzim Bejta, Petrit Nimani, Dren Maliqi, Renato Laçi
* Producent: Driton Hajredini, Shkumbin Istrefi, Mentor Shala
* Prodhuar nga: Puntoria Kreative Isstra-Ks
Financuar nga: Qendra Kinematografike Kosovë/KCC, Kunststiftung NrW, Kulturkontakt Austria
 
== Referenca ==

Menyja e navigimit