Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Wikimedia CEE Spring 2019 Shqipëria"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|}
 
==Pjesëmarrësit==
*Ju lutem shtoni emrin tuaj ose emrin e përdoruesit në tabelën me poshtë nqs doni të merni pjesë në konkurs dhe plotësoni listën e kontributeve pasi të shtoni apo redaktoni artikujt!
 
{| class="wikitable sortable"
|- align="left"
! style="width: 10%;" | Përdoruesi
! style="width: 70%;" | Artikujt
! style="width: 5%;" | Numri i artikujve
! style="width: 10%;" | Numri i byteve <small> E gjeni te historia e artikullit</small>
! style="width: 5%;" | Shuma e pikëve
 
==Vlerësimi==
 
Fituesit e vlerësuar sipas kategorive më poshtë do të fitojnë çmime dhe certifikata.
 
* Artikulli (i ri) më i mirë (gjykohet nga Juria)
* Kontribuesi më aktiv
* Kontribuesi/ja me i/e mirë i ri/ e re.
 
==Shiko edhe==
[[Wikipedia:Wikimedia CEE Spring 2019 Kosova|Wikimedia CEE Spring 2019 Kosova]]
 
==Kontakte==
*[[Përdoruesi:JonaRizvanolli|JonaRizvanolli]]
 
==Lidhje të jashtme==
* https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_CEE_Spring_2019
 
[[Kategoria:Wikipedia:Wikimedia CEE Spring]]

Menyja e lëvizjeve