Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Fjalori Enciklopedik i Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(Faqe e re: '''Fjalori Enciklopedik i Kosovës''' në dy vëllime: Vëllimi 1 (A - K) dhe Vëllimi 2 (N - ZH), Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës, Prishtinë, 2018. <br>...)
 
No edit summary
'''Fjalori Enciklopedik i Kosovës''' është një vepër në dy vëllime: Vëllimi 1 (A - K) dhe Vëllimi 2 (N - ZH), përgatitur dhe botuar nga [[Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës]], [[Prishtinë]], në vitin [[2018]]. <br>
{{ISBN|978-9951-615-84-6}} {{ISBN|9951615848}} {{ISBN|9789951615853}} {{ISBN|9951615856}} {{ISBN|9789951615860}} {{ISBN|9951615864}} <br>
{{OCLC|1089880829}}
Anonymous user