Dallime mes rishikimeve të "Prepoli"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Qytet
|Qyteti = Prijepole
|Emri në gjuhën vendase = Prijepolje Пријепоље
|Lloji i vëndbanimit = Qytet
|Nofka = Sanxhak
|Vendasit = Serbet , Boshnjaket dhe Malazezet
|gjuha zyrtare =Serbisht dhe bosnjakisht
|Themelimi = 1332
|Zona Kohore = [[ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Prefiksi = 033
|Targa e automjeteve = PP
|Kryetari i Komunës = Dragoljub Zindovic
|Asambleja rajonale =
|Partia udhëheqëse = SNS
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve