Ndryshimi mes inspektimeve të "Teqeja e Helvetive"

Jump to navigation Jump to search
→‎Përshkrimi: Korrigjim gabim shtypi
v
(→‎Përshkrimi: Korrigjim gabim shtypi)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular Android app edit
Teqeja qëndron ne një cep te oborrit qe qëndron edhe xhamia dhe qendra e monumenteve te kulturës ne Berat.
 
Ka fotmrformë katrore dhe i mungon një salle.
 
Ne faqete murit nga zbulimet e vogla delk se ka qene gjithë sipërfaqeje me shkrime.
Anonymous user

Menyja e navigimit