Dallime mes rishikimeve të "Lenart v Slovenskih goricah"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Krijuar nga përkthimi i faqes "Lenart v Slovenskih goricah")
 
'''Lenart në Slovenske gorice''' ( {{Lang-de|Sankt Leonhard in den Windischen Büheln}} ) është një vendbanim, qendra e komunës Lenart dhe qytet zyrtar në [[Sllovenia|Slloveni]], në rajonin e [[Podravska (regijarajon)|Podravskës]] .
 
== Shih edhe ==
* [[Sllovenia]]
* [[Lista e qyteteve në Slloveni]]
</br>
{{cung}}
</br>
 
[[Kategoria:Qytete në Slloveni]]

Menyja e lëvizjeve