Ndryshimi mes inspektimeve të "Nursultan"

Jump to navigation Jump to search
4 bytes removed ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
<!--Administrimi territorial-->
|Shteti = Kazakistani
|Rajoni = [[Rajoni Akmola]]
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 710

Menyja e navigimit