Ndryshimi mes inspektimeve të "Nursultan"

Jump to navigation Jump to search
6 bytes added ,  1 vit më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
==Arkitektura==
Arkitektura në AstanaNursultan ka një kualitet dhe një cilësi të lartë. Astana është njeri ose më i bukur qytet në [[Azia|Azinë]] e mesme. Në AstanaNursultan kanë punuar në ndërtimtari edhe [[shqiptarët|shqiptarë]] nga [[Kosova]].
 
==Sport==

Menyja e navigimit