Dallime mes rishikimeve të "Parashqevi Qiriazi"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.forumkatolik.com/forum/viewtopic.php?p=15091&sid=c42d6a630d40bb01d7bb3293da5188ce Forumi i Krishterë Shqiptar]
*[https://wiki.shqipopedia.org/qiriazi-parashqevi Shqipopedia - Enciklopedia Shqiptare]
 
==Referenca dhe shënime==
7

edits

Menyja e lëvizjeve