Ndryshimi mes inspektimeve të "Puka"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.165.50) dhe riktheu rishikimin 1888125 nga 46.99.101.206)
v
| DISTANCA_NGA_AEROPORTI =
}}
 
[[Skeda:PUKA PANORAMIM.jpg|300px|thumb|Pamje nga Puka turistike]]
'''Puka''' është një qytet në [[Shqipëria|Shqipëri]]. Bashkia e Pukës është qendra administrative e [[Rrethi i Pukës|rrethit të Pukës]].

Menyja e navigimit