Ndryshimi mes inspektimeve të "Mr. & Mrs. Smith"

Jump to navigation Jump to search
149 bytes removed ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| gjuha = [[Gjuha angleze|Anglisht]]
| buxheti = $110&nbsp;million<ref name="BOM">{{cite web|url=http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=mrandmrssmith.htm|title=Mr. & Mrs. Smith|publisher=[[Box Office Mojo]]|accessdate=30 mars 2014}}</ref>
| fitimet =
| fitimet = $104,136 (Mbretëria e Bashkuar, Malajzi, dhe Tajlandë)<ref>http://www.the-numbers.com/movie/Momentum-(2015)</ref>
| I_parapritur_nga = $478.2 million<ref name="BOM" />
| I_ndjekur_nga =
| webfaqja =
Anonymous user

Menyja e navigimit