Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| GJUHAZYRTARE = [[Gjuha angleze|Anglisht]]
| QEVERIA = Monarki konstitucionale-parlamentare
| KRYEMINISTRI = Kryeministri TheresaBoris MayJohnson
| KRYETARI = Mbretresha Elizabeth II
| EMRIIKRYEMINISTRIT = [[DavidBoris CameronJohnson]]
| EMRIIKRYETARIT = [[Elizabeth II]]
| DITAEPAVARESISE =
24

edits

Menyja e navigimit