Ndryshimi mes inspektimeve të "Berati"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  11 muaj më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.beratinews.com/ Portali i Lajmeve Berati News]
* [https://web.archive.org/web/20121116035114/http://www.cciberat.com/ Dhoma e Tregëtisë Berat]
* [http://darberat.arsimi.gov.al// Drejtoria Arsimore]
* [http://www.yesalbania.info/albania/berat/ Turizmi në Berat]

Menyja e navigimit