Ndryshimi mes inspektimeve të "Guajana"

Jump to navigation Jump to search
87 bytes added ,  11 muaj më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
 
== Burimet ==
* [https://web.archive.org/web/20111121011945/http://www.op.gov.gy/ Faqe e Presidentit të republikës Koperative të Guaianës]
* [http://www.guyana-tourism.com/ Official Website of the Guyana Tourism Authority]
* [https://web.archive.org/web/20060106015519/http://www.gina.gov.gy/ GINA] - Agjenci e qeverisë aktualizohet për çdo ditë.
 
{{Rajonet e Guajanës}}

Menyja e navigimit