Dallime mes rishikimeve të "Koichi Yamadera"

Jump to navigation Jump to search
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor (2) duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20090724045317/http://across-ent.com/profile/yk.php Across Entertainment] (Faqja zyrtare)]
* {{imdb emri|id=0945290|emri=Kôichi Yamadera}}
 

Menyja e lëvizjeve