Ndryshimi mes inspektimeve të "Lublin"

Jump to navigation Jump to search
136 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
*{{flagicon|Netherlands}} [[Tilburg]], [[Holanda]]
*{{flagicon|POR}} [[Viseu]], [[Portugalia]]
*{{flagicon|CAN}} [[Windsor (Ontario)|Windsor]], [[Kanada]]<ref>[http://www.um.lublin.eu/en/index.php?t=200&id=40909 Lublin's Partner and Friend Cities] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20110720165658/http://www.um.lublin.eu/en/index.php?t=200&id=40909 |date=20 korrik 2011 }}. Retrieved July 2, 2009.</ref>
|}
 

Menyja e navigimit