Dallime mes rishikimeve të "Messenger"

Jump to navigation Jump to search
86 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* [http://www.msgplus.net/ Mes senger Plus]
* [http://www.stuffplug.com/ StuffPlug]
* [https://web.archive.org/web/20080306041517/http://webmessenger.msn.com/ MSN Web Messenger]
* [http://amsn.sourceforge.net/ Faqja zyrtare e aMSN]
* [http://www.ceruleanstudios.com/trillian/ Faqja zyrtare e Trillian]
* [http://gaim.sourceforge.net Faqja zyrtare e Gaim]
* [http://www.kopete.org Faqja zyrtare e Kopete] - për Unix
* [https://web.archive.org/web/20081109022642/http://www.miranda-im.org/ Faqja zyrtare e Miranda IM]
* [http://fire.sourceforge.net/ Faqja zyrtare e Fire] - për Macintosh
* [http://www.adiumx.com/ Faqja zyrtare e Adium X] - për Macintosh

Menyja e lëvizjeve