Ndryshimi mes inspektimeve të "Miçigen"

Jump to navigation Jump to search
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [httphttps://web.archive.org/web/20030428234146/http://voanews.com/albanian/ Zëri i Amerikës]
 
{{Shtetat Federale të Amerikës}}

Menyja e navigimit