Dallime mes rishikimeve të "Pará"

Jump to navigation Jump to search
86 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (Bot: Migrating 74 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q39517 (translate me))
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
*{{pt}} [http://www.pa.gov.br Official Website]
*{{en}} [https://web.archive.org/web/20071212141431/http://www.braziltour.com/site/gb/home/index.php Brazilian Tourism Portal]
*{{en}} [https://web.archive.org/web/20050404125708/http://www.brazil.org.uk/page.php?cid=356 Brazilian Embassy in London]
*{{pt}} [http://www.paraense.com Portal Paraense]
*{{en}} [http://www.investpara.com Invest Para]

Menyja e lëvizjeve